BeWooden.cz
BeWooden.cz

Jak jsem si splnil sen s kolegy z BeWooden

Email sent: Mar 6, 2020 12:57am
Rád bych vám dnes představil náš nový produkt BeWooden hodinky.
 
Vážení zákazníci a fanoušci,
rád bych vám dnes představil náš nový produkt BeWooden hodinky.
Hodinky jsou největším symbolem módních doplňků. Jedná se o jedinečné spojení technologie a každodenního šperku pro muže i ženy.

Vyrobit hodinky BeWooden pro nás bylo tou největší výzvou a zároveň smyslem našeho poslání.
Když jsme si jasně definovali naši vizi a to, co chceme s hodinkami dokázat, stál před námi nelehký úkol. Podařilo se nám zprovoznit několik řemeslných dílen a další řadu z nich s námi propojit. Vyznali jsme se v práci se dřevem, v brašnářství, šperkařství a dalších oborech, ale hodinařina byl pro nás úplně nový obor. Řemeslo, které musíme nastudovat a rozjet od úplné nuly. Naučit se, z čeho se hodinky skládají, co každá část hodinek znamená a především, jak můžeme hodinky vyrobit. Strávili jsme desítky hodin studováním a schůzkami s hodináři nebo výrobci hodinkových komponentů či celých hodinek. Bylo nám ctí, že jsme mohli dostat rady i od jediné firmy vyrábějící hodinky v ČR.

Jak v Česku hodinky vyrobit?
Prakticky celé čtyři roky jsme zkoušeli různé komponenty vyrobit sami nebo hledali řemeslníky a firmy, které by nám s tím byly schopny pomoci. Kvůli složitosti výroby, minimální toleranci a přesnosti všech dílů jsme vyráběli nepoužitelné a nefunkční prototypy jeden za druhým.... Po dvou letech jsme museli projekt na 6 měsíců zastavit, jelikož jsme si nevěděli rady a neměli jsme na další vývoj peníze. Zároveň jsme nechtěli od našeho cíle a hodnot upustit a rozhodli jsme se pokračovat. S novým elánem jsme se do hodinek opět pustili a šli krok za krokem. Každý komponent hodinek byl pro nás takový malý projekt. A v této době nám nejvíce pomohli řemeslníci a firmy okolo nás. Pan Fridrich a jeho letité zkušenosti v oboru, kdy nám byl s jakoukoliv radou na blízku, nebo pan Lovecký z firmy Liss, která tiskne číselníky pro nejluxusnější světové značky, nás přijal a přestože jsme pro ně "malá zakázka", věnovali nám maximální péči a našli způsob, jak nanášet na tak náročný materiál – dřevo – označení hodin (indexy). Tato podpora nás o to více motivovala celý projekt dokončit.

Dalo by se říct, že se nám vždy něco devětkrát nepovedlo a po desáté něco málo podařilo. A tak jsme na hodinkách pracovali poslední čtyři roky.

Musím přiznat, že za ten pocit, nasadit si po 4 letech vlastní hodinky na ruku, to stálo!
Teď před námi stojí další obrovská výzva. Pokračovat v tom, co posledních 7 let společně tvoříme a ukázat světu, že BeWooden nejsou pouze "ti kluci, co vyrábí dřevěné motýlky", ale firma, která dokáže překročit svůj stín a nabídnout zákazníkům mnohem více. A s novými kolekcemi šperků a hodinek bychom vám to rádi dokázali.

Za všechny kolegy děkujeme, že můžeme tvořit pro vás.

Ctirad Sára
zakladatel značky
 
 
Říkáme, že vše vyrábíme ručně.
Pravdou však je, že vše děláme srdcem.

BeWooden Company s.r.o., Fryčovice 720, 739 45 Fryčovice, Czech Republic


Click here to unsubscribe


Other emails from BeWooden.cz

BeWooden.cz
Aug 11, 2020
Naše léto ve znamení novinek ⌚☀️
BeWooden.cz
Jul 21, 2020
Jak se zchladit v rozpáleném městě? ☀️🌲
BeWooden.cz
Jun 29, 2020
Naše nová kolekce aneb Vpusťte přírodu k sobě domů! 🏠🌲
BeWooden.cz
Jun 9, 2020
Zvýhodněné svatební doplňky pro vás 🤵🏼
BeWooden.cz
May 25, 2020
Milujeme svatby! A pro gentlemany jsme vytvořili nové svatební sety ❤️
BeWooden.cz
May 4, 2020
BeWooden & kavárny ☕ aneb Tip na dárek nejen ke Dni matek ❤️