BeWooden.cz
BeWooden.cz

Už máte svou roušku? V BeWooden šijeme a pomáháme ❤️😷

Email sent: Mar 20, 2020 8:09am
Přestavěli jsme naši dílnu a díky švadlenkám máme možnost šít roušky a pomáhat.

Vnímáme situaci okolo nás a díky našim skvělým švadlenám máme možnost přidat se k ostatním, jež v posledních dnech šijí ochranné roušky pro všechny, kteří je nyní potřebují nejvíce. Zaměstnanci nemocnice, policie, hasiči, ale i prodavačky a další pracovníci, kteří musí i v těchto dnech vykonávat svou práci na 100 %.

#ROUŠKYVŠEM
Ctirad Z BeWooden: "Věřím, že společnými silami to zvládneme. Aktuálně se snažíme vyrobit co nejvíce roušek. Použili jsme různé látky, zapojili dobrovolníky, šijeme, pomáháme. Přestože plně souhlasíme s opatřeními učiněnými proti koronaviru, momentální opatření mají vliv na naši budoucnost. Proto budeme velice vděční, pokud nás podpoříte zakoupením této roušky, nové dřevěné brože nebo si pořídíte náš výrobek, který se vám již delší dobu líbí. Pomůžete druhým, sobě, a také nám pokračovat v našem poslání a hodnotách."
BEWOODEN ROUŠKY
PRO JEDNOTLIVCE
Koupíte si jednu roušku a druhou díky vám dostanou lidé, kteří ji potřebují nejvíce. Bavlněné roušky, které můžete opakovaně použít. Vyvařením a přežehlením roušku sterilizujete.

Roušky k odkoupení nabízíme z důvodu, abychom mohli finančně pokrýt naši výrobu, uhradit materiál a zároveň poskytnout co největší množství roušek potřebným lidem, pro které šijeme roušky i mimo tuto nabídku zdarma.

 
SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME
V rámci pomoci jsme vyrobili speciální brož z javorového dřeva ve tvaru nápisu "Společně to zvládneme", která symbolizuje náš postoj k aktuální situaci.

Koupí jedné brože tak přispějete na výrobu a pokrytí materiálu dvou roušek.

Dejte skrze ni najevo vaši ohleduplnost k sobě samým i k okolí. V BeWooden věříme, že to společně zvládneme!

 

POTŘEBUJETE ROUŠKY PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE?

Šijeme také pro firmy a instituce, které poptávají naše roušky. V případě zájmu se nám prosím ozvěte na: andrea@bewooden.cz, nebo na tel. +420 702 966 744 (07-15hod.)

HLEDÁME POSILY NA ŠITÍ
Hledáme i ty, kteří mají šicí stroje doma a mohou nám pomoci. Potřebujeme spojit síly s dílnami i nadšenci. Máme k dispozici naši dílnu, a také jsme schopni dodat předpřipravený materiál k vám domů (v rámci Frýdecko-Místecka a Ostravy). Ozvěte se nám prosím na e-mail tomas@bewooden.cz


S celým BeWooden týmem vám i vašim blízkým přejeme, abyste celou situaci zvládli co nejlépe, nepropadali panice, avšak také nepodceňovali závažnost situace.

Společně se učme být ohleduplnějšími k sobě i k přírodě.

Říkáme, že vše vyrábíme ručně.
Pravdou však je, že vše děláme srdcem.

BeWooden Company s.r.o., Fryčovice 720, 739 45 Fryčovice, Czech Republic


Click here to unsubscribe


Other emails from BeWooden.cz

BeWooden.cz
Aug 11, 2020
Naše léto ve znamení novinek ⌚☀️
BeWooden.cz
Jul 21, 2020
Jak se zchladit v rozpáleném městě? ☀️🌲
BeWooden.cz
Jun 29, 2020
Naše nová kolekce aneb Vpusťte přírodu k sobě domů! 🏠🌲
BeWooden.cz
Jun 9, 2020
Zvýhodněné svatební doplňky pro vás 🤵🏼
BeWooden.cz
May 25, 2020
Milujeme svatby! A pro gentlemany jsme vytvořili nové svatební sety ❤️
BeWooden.cz
May 4, 2020
BeWooden & kavárny ☕ aneb Tip na dárek nejen ke Dni matek ❤️