BeWooden.cz
BeWooden.cz

Valentýn – s láskou k přírodě, s láskou k sobě.🌲❤️

Email sent: Jan 28, 2020 9:49am
Letošní svátek lásky bychom rádi pojali opět trochu jinak, protože ji v BeWooden vnímáme z mnoha různých úhlů pohledu.
S LÁSKOU
K PŘÍRODĚ, K NAŠIM NEJBLIŽŠÍM I K SOBĚ
Letošní svátek lásky bychom rádi pojali opět trochu jinak, protože ji v BeWooden vnímáme z mnoha různých úhlů pohledu. Příroda je pro nás nekonečnou studnicí zajímavých nápadů a inspirace. Celý výrobní proces je protkán myšlenkami na udržitelnost a šetrnost vůči životnímu prostředí a plně si uvědomujeme, že bez ní bychom ani my nemohli vytvářet BeWooden doplňky.

S velkou láskou se snažíme starat se i o vás, naše zákazníky, a stejně ohleduplně jako k přírodě se i v rámci celého týmu plně respektujeme a podporujeme se navzájem. Klademe důraz na to, aby práce byla příjemná a zábava, a kolegové tak nemuseli chodit domů strhaní a bez energie. Stejně tak se i pravidelně stýkáme a stmelujeme náš tým, abychom pro sebe nemuseli být jen kolegy, ale také dobrými přáteli.

Lásku vkládáme do všech našich produktů, protože víme, že jedině tak mohou přinášet nekončící radost i vám.

JAK OSLAVIT LÁSKU NEJEN NA VALENTÝNA?
LÁSKA PARTNERSKÁ
Náš partner či opravdový kamarád je člověk, který je zde pro nás za všech okolností, se kterým sdílíme krásné, ale zároveň i smutné okamžiky. Neberte to jako samozřejmost a toto období vezměte jako jednu z příležitostí k vyjádření toho, co pro vás tento člověk znamená. S vašim partnerem si můžete například společně uvařit něco dobrého k večeři, navštívit divadlo nebo své drahé polovičce řekněte co pro vás znamená.
 
LÁSKA K PŘÍRODĚ
Čas strávený v přírodě je vždy hodnotný. Stačí vyrazit, vzít s sebou jen to nejpotřebnější, nechat plynout čas, stejně jako myšlenky a užít si každý moment. Odpovědnost k přírodě je nezbytnou a tou nejdůležitější součástí naší filosofie. Lesy máme ve svých srdcích, každý jsme jiný a jedinečný, ale příroda nás spojuje.
LÁSKA K SOBĚ SAMÉMU
Valentýn by měl být oslavou nejen lásky, kterou dáváme, dostáváme, ale především sebe samých. Člověk totiž nemusí čekat dlouhá léta, než najde někoho, kdo by se s ním podělil o kus sebe. Nejlepším způsobem, jak vnést lásku do svého života, je najít ji v sobě. A hlavně – jak se může někdo skutečně otevřít druhému, pokud se v první řadě neumí upřímně ocenit sám? Rozmazlete se, dopřejte si čas a potěšení, která jste tak dlouho odkládali na potom.
 
AKTUÁLNĚ Z BEWOODEN

Společně s našimi zákazníky jsme se rozhodli pomáhat ohroženým zvířatům z Austrálie. S každým nakoupeným výrobkem mohou nyní přispět 100 Kč australské organizaci Zoos Victoria (více o organizaci ZDE).


K DNEŠNÍMU DNI SE NÁM PODAŘILO ZÍSKAT PŘES 100 000 KČ, PŘIDÁTE SE? VÍCE ZDE

 

BeWooden Company s.r.o., Fryčovice 720, 739 45 Fryčovice, Czech Republic


Click here to unsubscribe


Other emails from BeWooden.cz

BeWooden.cz
Aug 11, 2020
Naše léto ve znamení novinek ⌚☀️
BeWooden.cz
Jul 21, 2020
Jak se zchladit v rozpáleném městě? ☀️🌲
BeWooden.cz
Jun 29, 2020
Naše nová kolekce aneb Vpusťte přírodu k sobě domů! 🏠🌲
BeWooden.cz
Jun 9, 2020
Zvýhodněné svatební doplňky pro vás 🤵🏼
BeWooden.cz
May 25, 2020
Milujeme svatby! A pro gentlemany jsme vytvořili nové svatební sety ❤️
BeWooden.cz
May 4, 2020
BeWooden & kavárny ☕ aneb Tip na dárek nejen ke Dni matek ❤️