BeWooden.cz
BeWooden.cz

Z naší dílny: Roušky jako ochranné pomůcky i módní doplňky ❤️

Email sent: Apr 3, 2020 9:07am
Roušky se pro nás poslední dny staly nadějí, jak pomoci druhým a zachránit naši firmu a práci lidem.

ROUŠKY VE SVĚTĚ MÓDY, ANEB NOVÝ MÓDNÍ TREND PRO EVROPU

Ještě pár týdnů zpátky byla pro mnohé z nás rouška ochrannou zdravotní pomůckou. S příchodem pandemie koronaviru a nařízení, mít na veřejnosti roušku stále na sobě, se z ní stává zcela nový módní doplněk. Většina módních značek, včetně té naší, se vydala cestou, která byla nezbytná. A to šitím roušek. Bylo potřeba jednat okamžitě a přetvořit celou výrobu.

#ROUŠKYVŠEM
Rozhodli jsme se pomáhat všem potřebným a během prvního týdne ušili stovky roušek, které putovaly převážně pro lidi v první linii.
Díky všem opatřením, uzavřeným prodejnám a poklesu zájmu o módu rapidně klesly i počty objednávek. Avšak naše závazky nikoliv.  Rozhodli jsme se proto požádat o pomoc naše zákazníky a nabídnout jim roušky 1+1, kdy si zákazník zakoupí jednu pro sebe a druhou daruje. Pomáhá hned třikrát. Potřebným, sobě a nám fungovat, alespoň v omezeném režimu dále.
 
POMOC NÁM I DRUHÝM
Roušky se pro nás poslední dny staly nadějí, jak pomoci druhým a zachránit naši firmu a práci lidem. Největší otázky i obavy se však otevírají s tím, jak budeme fungovat další měsíce a kdy všechna opatření skončí.

Jako česká firma, která má své zastoupení v řadě dalších zemí, jsme si s kolegy položili tuhle otázku napříč Evropou. Každá země je v jiné situaci a momentálně funguje v jiném režimu. Co jsme však začali chápat stejně je, že roušky budou povinnou výbavou každého člověka nadcházející měsíce.

 
FUNKČNOST & KVALITA
Domníváme se, že bude naprosto běžná situace, kdy bude mít každý ve skříni 4-6 roušek, které může dlouhodobě používat. Zejména ve městech, kde se potkává velký počet lidí, bude tento doplněk v šatníku nezbytný. Zároveň lidé začnou řešit, jak roušku sladit se svým outfitem.

Rozhodli jsme se vytvořit unikátní řadu fashion roušek, které splňují veškerá kritéria. Kromě funkčnosti a výroby z kvalitních českých materiálů vyžadujeme vždy i kritéria po stránce designové. Použili jsme proto různé látky, které naši zákazníci mají v oblibě u dalších našich produktů (kravaty, motýlci..).
 
ROUŠKY KTERÉ LADÍ
Rouška musí ladit. Rouška je běžným módním doplňkem, lidé chtějí sladit svůj outfit a právě tento produkt není výjimkou.

Jsme rádi, že se nám povedlo přijít na trh s tímto typem roušek a zařadit se mezi první v Česku. Po týdnu jsme zaznamenali tak velký ohlas, že jsme museli doplnit další vzory, protože některé látky jsme beznadějně vyprodali. Aktuálně nabízíme roušky formou předprodeje s dodáním do 1-2 týdnů, jelikož jsme stále primárně zaměřeni na výrobu roušek pro nejpotřebnější. O to více jsme vděční za přístup našich zákazníků, kteří nás podporují a chápou naši situaci.
ŠIJEME, POMÁHÁME
Velký dík patří především vám, našim zákazníkům.
Díky vašemu odhodlání pomáhat společně s námi těm, kteří to potřebují nejvíce, jsme předali přes 1 000 roušek do nemocnic, lékáren či na magistráty měst. Tyto roušky jsou určeny pro lidi v první linii, kteří jsou nyní nejvíce ohroženi. Spojili jsme síly také s nadací Krása pomoci a poslali roušky seniorům do Prahy.

ZE SRDCE DĚKUJEME
Každý z nás si nejvíce přeje, abychom mohli roušky z obličeje sundat co nejdříve a mít opět možnost se na sebe na ulici usmát. A právě roušky nám v tom mají pomoci, a když už je máme nosit, tak proč ne stylově.

Ctirad Sára

Říkáme, že vše vyrábíme ručně.
Pravdou však je, že vše děláme srdcem.

BeWooden Company s.r.o., Fryčovice 720, 739 45 Fryčovice, Czech Republic


Click here to unsubscribe


Other emails from BeWooden.cz

BeWooden.cz
Aug 11, 2020
Naše léto ve znamení novinek ⌚☀️
BeWooden.cz
Jul 21, 2020
Jak se zchladit v rozpáleném městě? ☀️🌲
BeWooden.cz
Jun 29, 2020
Naše nová kolekce aneb Vpusťte přírodu k sobě domů! 🏠🌲
BeWooden.cz
Jun 9, 2020
Zvýhodněné svatební doplňky pro vás 🤵🏼
BeWooden.cz
May 25, 2020
Milujeme svatby! A pro gentlemany jsme vytvořili nové svatební sety ❤️
BeWooden.cz
May 4, 2020
BeWooden & kavárny ☕ aneb Tip na dárek nejen ke Dni matek ❤️