FRU PL
FRU PL

Odkrywamy magiczne woskie Wybrzee Amalfi, oczaruj si!

Email sent: Jul 22, 2021 7:19am
 
 

Nie widzisz obrazków? Kliknij tutaj

 
Tanie loty do Rzymu
 

Niekończące się Wybrzeże Amalfi
 

Dziś chcemy Wam opowiedzieć o jednym z najpiękniejszych miejsc we Włoszech – Wybrzeżu Amalfi! Mamy nadzieję, że w Twojej głowie już pojawiają się obrazy z kolorowymi domkami, ustawionymi jakby jeden na drugim, a siebie widzisz spacerującego po tajemniczych uliczkach, z włoskim gelatto w dłoni.   

 

Wybrzeże Amalfi to region składający się z kilku wiosek, położonych wzdłuż Zatoki Salerno. Cały ten obszar jest częścią dziedzictwa UNESCO, ze względu na jego wyjątkowe piękno. To kolejna wartość, która przekona Cię do odwiedzenia tego cudownego miejsca.  

Na Wybrzeże Amalfi można dostać się na dwa sposoby. Lot do Rzymu lub lot do Neapolu. A bilety lotnicze są w naprawdę dobrych cenach. Później krótka podróż pociągiem do Salerno i już jesteś w raju kolorowych domków. 

Ach, odpowiemy Ci jeszcze coś pięknego, jeśli zapytasz nas, „gdzie się zatrzymać”? W Amalfi możesz mieść swoją indywidualną plażę! W zasadzie, to zależy również od tego jak chcesz spędzić urlop, jedno jest pewne, możliwości jest bardzo wiele. Więcej inspiracji znajdziesz na naszym blogu.    

Będąc już na miejscu możesz spacerować po romantycznym Ravello (z niesamowitymi ogrodami i krajobrazami), delektować się autentycznym limoncello w Sorrento, w Atrani poczuć się jak prawdziwy tubylec, otaczać się sielankowym hałasem restauracji i barów na tarasach w Positano, wybrać się na Ścieżkę Bogów, a może zdecydujesz się odwiedzić pobliskie miasta (Neapol, Pompeje). Na Wybrzeżu Amalfi zawsze jest coś do zrobienia i każdy znajdzie coś dla siebie. Po prostu musisz się tam polecieć i przekonać się, a jesteśmy pewni, że wrócisz zauroczony!  

Oczywiście mamy rekomendacje, więc po więcej szczegółów zapraszamy na naszego bloga, klikając poniższy przycisk.

 
Tanie loty do Rzymu
Tanie loty do Rzymu
FRU.PL - Bilety lotnicze
FRU.PL - Bilety lotnicze

Informacja o cenach

Podane propozycje lotów oraz ich cen opierają się na danych zaczerpniętych z systemów prowadzonych przez przewoźników i dostawców - według stanu na 2021-07-22, 13:19, bezpośrednio przed inicjacją wysyłki newslettera. Dostępność usług w podanych cenach jest ograniczona, jednakże nie posiadamy danych o liczbie dostępnych biletów ani czasie, w którym mogą one zostać wyczerpane. Istnieje więc możliwość, że w momencie, w którym klikną Państwo na wybraną propozycję, usługi w podanych cenach nie będą już dostępne. Podane propozycje dotyczą lotów w obie strony, na 1 osobę. Informacje podane w newsletterze dotyczą usług, których rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem serwisu www.fru.pl. Informacje te nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Polityka Prywatności

Szczegółowe informacje dotyczące prywatności i ochrony danych osobowych, w tym obowiązków i uprawnień związanych z ich pozyskiwaniem i przetwarzaniem, zawarte są w Polityce Prywatności.

Rezygnacja

Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o ofertach specjalnych od FRU.PL, kliknij w link wypisz mnie z bazy odbiorców newslettera. W razie problemów z wypisaniem skontaktuj się z nami.

Wiadomość została wysłana przez FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawie, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000308871, NIP 5272579301, kapitał zakładowy 6.900.000 PLN, w całości wpłacony.

FRU.PL nie ponosi odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych. FRU.PL 2006 - 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.


FRU.PL życzy 
udanej podróży!


Obserwuj nas na
Facebooku

 

Other emails from FRU PL

FRU PL
Jul 26, 2021
Zacznij tydzie do zaplanowania kolejnej podry Sprawd propozycje lotw i rezerwuj!
FRU PL
Jul 23, 2021
Wybierz swoj ulubion lini lotnicz i podruj do swojego ulubionego miejsca
FRU PL
Jul 21, 2021
Promocja biletw Ryanair Bilety ju od 65 z Rezerwuj!
FRU PL
Jul 20, 2021
Odkryj najlepsze ceny biletw lotniczych po Polsce
FRU PL
Jul 19, 2021
Kolejny tydzie, kolejna podr Zobacz najlepsze ceny biletw lotniczych dzi!