FRU PL
FRU PL

Sprawd, co oferuj linie lotnicze Rezerwuj kolejn podr z wyprzedzeniem, w najlepszych cenach!

Email sent: Jun 11, 2021 6:40am
FRU.PL - Tanie Bilety Lotnicze
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
Nie widzisz obrazków? Kilknij tutaj
Oferty linii lotniczych - FRU.PL
Bilety lotnicze Wizz Air

Wizz Air

Już od

99 zł

Bilety lotnicze Ryanair

Ryanair

Już od

54 zł

Bilety lotnicze LOT

LOT

Już od

201 zł

Bilety lotnicze Lufthansa

Lufthansa

Już od

497 zł

Bilety lotnicze KLM

KLM

Już od

443 zł

Bilety lotnicze Air France

Air France

Już od

570 zł

Bilety lotnicze Aegan Airlines

Aegan Air

Już od

430 złInformacja o cenach
Podane propozycje lotów oraz ich cen opierają się na danych zaczerpniętych z systemów prowadzonych przez przewoźników i dostawców - według stanu na 2021-06-11, 12:34, bezpośrednio przed inicjacją wysyłki newslettera. Dostępność usług w podanych cenach jest ograniczona, jednakże nie posiadamy danych o liczbie dostępnych biletów ani czasie, w którym mogą one zostać wyczerpane. Istnieje więc możliwość, że w momencie, w którym klikną Państwo na wybraną propozycję, usługi w podanych cenach nie będą już dostępne. Podane propozycje dotyczą lotów w obie strony, na 1 osobę.
Informacje podane w newsletterze dotyczą usług, których rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem serwisu www.fru.pl. Informacje te nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Polityka Prywatności
Szczegółowe informacje dotyczące prywatności i ochrony danych osobowych, w tym obowiązków i uprawnień związanych z ich pozyskiwaniem i przetwarzaniem, zawarte są w Polityce Prywatności.

Rezygnacja
eśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o ofertach specjalnych od FRU.PL, kliknij w link wypisz mnie z bazy odbiorców newslettera. W razie problemów z wypisaniem skontaktuj się z nami.

Wiadomość została wysłana przez FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000308871, NIP 5272579301, kapitał zakładowy 6.900.000 PLN, w całości wpłacony.

FRU.PL życzy udanej podróży!
Obserwuj nas na Facebooku

Other emails from FRU PL

FRU PL
Jun 10, 2021
Poznaj rekomendowane kierunki dnia! Zarezerwuj podr z wyprzedzeniem
FRU PL
Jun 9, 2021
Kierunki podry na Twoj letni podr w najlepszych cenach Rezerwuj teraz!
FRU PL
Jun 7, 2021
Kady preteksty do podry jest dobry Rezerwuj bilety lotnicze w najlepszych cenach
FRU PL
Jun 5, 2021
Najlepsza cena dnia na bilety lotnicze!
FRU PL
Jun 4, 2021
Konkurs lotniczy! Bilety lotnicze ju od 49 z! Planuj i rezerwuj