PL · galeriamarek.pl

Teraz w gorcych cenach! Upoluj extra modele

Nie przegap okazji>>

This email was sent

Is this your brand on Milled? Claim it.

pix
Nie przegap okazji>>
Zobacz w przeglądarce.
galeriamarek
Banner

Tysiące produktów w extra cenach

CROCS CROCBAND

CROCS CROCBAND
199,99 zł* 169,99 zł*
ZOBACZ
 
WIĘCEJ Z KATEGORII

*Wskazana cena produktu jest ceną obowiązującą w dniu otrzymania maila i uwzględnia zniżki wynikające z aktualnych na ten dzień przecen i rabatów promocyjnych, o ile obejmują ten produkt.

Logo ADIDAS Logo NIKE Logo TIMBERLAND Logo GUESS
Logo LACOSTE Logo TOMMY HILFIGER Logo umbro

(12) 681 84 99

[email protected]

Facebook

Instagram

Blog

30 dni na zwrot i wymianę

WYGODNE FORMY
DOSTAWY

Ekspresowa wysyłka

DARMOWA DOSTAWA
OD 100 ZŁ

Ekspresowa wysyłka

30 DNI NA ZWROT
LUB WYMIANĘ

Otrzymałeś tę wiadomość, ponieważ potwierdziłeś chęć otrzymywania e-maili i jesteś zarejestrowanym klientem galeriamarek.pl, subskrybentem naszego newslettera lub brałeś udział w jednej z naszych akcji specjalnych. Informujemy o nowościach i konkursach w sklepie galeriamarek.pl. Nie jesteś zainteresowany? Możesz zrezygnować.

Nadawcą niniejszego e-maila i jednocześnie administratorem przekazanych danych osobowych w postaci adresu email lub numeru telefonu jest właściciel sklepu galeriamarek.pl - Marketing Investment Group S. A. z siedzibą w Krakowie, adres: os. Dywizjonu 303 Paw. 1, 31-871 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000521685, o kapitale zakładowym w wysokości 3.621 529, 50 zł w całości opłaconym, NIP: 675-11-87-580, REGON: 351469736, Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Recent emails from Galeria Marek See more