Knygos.lt

Už pusę kainos! TOP romanas „Sausra“ šią savaitę -50 % pigiau! Vos 6.89 €

Email sent: May 14, 2019 1:31 am

Is this your brand on Milled? You can claim it.

NAUJIENOS    |    TOP    |    AKCIJOS
Romanas pelnęs gausybę apdovanojimų, sulaukęs ypač didelio skaitytojų susidomėjimo ir įvertintas kaip viena įsimintiniausių 2016 metų detektyvo žanro knygų.

Šią savaitę knyga SAUSRA už pusę kainos!

Kievaros miestelyje Australijoje lietaus nebuvo jau dvejus metus. Negailestingos, visa žudančios sausros išsekinti gyventojai išgyvena sunkius laikus. Įtampa tampa nepakeliama, kai žmones sukrečia Hadlerių šeimos tragedija: pirma nušovęs savo žmoną ir šešiametį sūnų, Lukas Hadleris nusišauna pats. Bent jau tokia nelaimės versija tikima.

Pareigūnas Aaronas Falkas sugrįžta į gimtąjį miestelį dalyvauti savo vaikystės geriausio draugo laidotuvėse. Čia jis nenoromis įtraukiamas į Hadlerių žmogžudystės tyrimą. Nepaisydamas atšiaurių žvilgsnių ir akivaizdaus vietinių priešiškumo, Falkas ryžtasi prisijungti prie miestelio detektyvo ir kartu su juo siekti išsiaiškinti, kas iš tiesų įvyko Hadlerių namuose. Ima aiškėti daugiau keistų detalių, į paviršių iškyla ilgai slėptos miestelio paslaptys, kurios kelia klausimą – kas iš tiesų kaltas dėl Hadlerių šeimos tragedijos?


„Emociškai galingas pasakojimas ir kvapą gniaužiantis detalumas. Jeigu planuojate šiemet perskaityti tik vieną detektyvą – būtinai skaitykite šį!" - Daily Mail
Knyga už pusę kainos >
Šiandien TOP knygos pigiau! Išsirinkite iš TOP tūkstančio knygų, kurias pamėgo mūsų klientai. Romanai, detektyvai, meilės istorijos, tobulėjimo ir daug daugiau! Spauskite ČIA ir išsirinkite jau dabar!
Akcija galioja iki penktadienio, 9.00 val. ryto! Nuolaida suteikiama tik nurodytame sąraše esančioms knygoms, išskyrus perskaitytas ir el. knygas. Knygų kiekis ribotas.
PRARASTA ŽMONA
Alyson Richman

Neužmirštama istorija apie meilę, kurios negali įveikti nei laikas, nei žiauriausi išbandymai. Apie neįtikėtinus ir vis dėlto tikrus žmonių likimus. Apie ypatingą ištvermę, kurios padedami žmonės gali iškęsti neįsivaizduojamus baisumus. Apie tai, kad laimė yra tokia trapi ir trunka taip trumpai – tačiau viltis neblėsta visą gyvenimą.

DAUGIAU >
PAVARTYKITE KNYGĄ >
      

Draugaukime visur:

Parašykite mums:

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės gauti knygos.lt naujienlaiškius.

Sunku atsispirti kasdien gaunamiems specialiems KNYGOS.lt pasiūlymams, tad norėtumėte juos gauti rečiau? Čia galite pasikeisti Jums siunčiamų naujienlaiškių dažnumą, čia galite visiškai atsisakyti naujienlaiškio, o čia galite atsisakyti SMS žinučių.

Visi tekstai ir dizainas © UAB BALTO trader. Visos teisės saugomos.

Other emails from Knygos.lt

Jun 16, 2019
21 nauja knyga, kuri patiks!
Jun 15, 2019
Sužinokite, kokią TOP knygą galite gauti už pusę kainos! 😎
Jun 14, 2019
Vasaros knygų išparduotuvė jau veikia! 🌹🌻🌺
Jun 13, 2019
Nuolaidos knygoms iki -50 % + ŽAIDIMAS 😁
Jun 12, 2019
 ⚡️ Kviečiame Jus į SANDĖLIO IŠPARDAVIMĄ! ⚡️
Jun 11, 2019
NIEKO RIMTO nuolaidos iki -40 %!