MM Sport
MM Sport

Zmiany w regulaminie

Email sent: Feb 27, 2021 2:12am
Szanowni Klienci, Dbając o najwyższą jakość świadczonych Państwu usług informujemy, że od dnia 01.03.2021 r. zacznie obowiązywać nowy regulamin sklepu internetowego KEEN.pl
 

Zmiany w regulaminie

Zobacz w przeglądarce

 
Keen Polska
 

Szanowni klienci,


Dbając o najwyższą jakość świadczonych Państwu usług informujemy, że od dnia 01.03.2021 r. zacznie obowiązywać nowy regulamin sklepu internetowego KEEN.pl


Zmiany w regulaminie dotyczą przede wszystkim bardzo ważnej nowelizacji przepisów konsumenckich, która powoduje, że ochrona przysługująca konsumentom (np. w zakresie klauzul niedozwolonych oraz prawa odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni) obejmuje również niektórych jednoosobowych przedsiębiorców, dla których zakupy w sklepie nie mają tzw. "zawodowego" charakteru.


Zaktualizowane treści regulaminu znajdą Państwo w linku poniżej:


Regulamin sklepu internetowego


Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naniesionymi zmianami.


Pozdrawiamy,


Sklep internetowy KEEN.pl


 
 
 

Nadawcą tej wiadomości oraz Administratorem Twoich Danych Osobowych jest MM-SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. z siedzibą w Krakowie, ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000793790.


Otrzymałeś tą wiadomość, ponieważ wyraziłeś chęć otrzymywania wiadomości email lub jesteś naszym klientem. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa Twoich danych osobowych oraz celów w jakich je przetwarzamy znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli nie chcesz od nas otrzymywać wiadomości email o nowych kolekcjach i specjalnych akcjach promocyjnych, w każdej chwili możesz się wypisać.

 

Recent emails from MM Sport