Natural Goods Companyn Hyvät Päivät -kampanjakäynnissä vielä koko viikonlopun ajan. Kerää ostoskoriin vanhoja suosikkeja tai kokeile kevään upeita uutuustuotteita, toimi nopeasti!
Vegaaninen kevyt voide, joka on hyvä valinta rasvaiselle ja sekaiholle sekä helposti tukeutuvalle iholle. Käytä seerumina tai kasvovoiteena – mikä tapa sopiikaan parhaiten ihollesi ja rutiineihisi!
Samettinen, hienojakoinen hiuspuuteri on valmistettu luonnollisista ja laadukkaista, kotimaisista raaka-aineista. Tuuheuttava kuivashampoo raikastaa kaikenväriset ja -pituiset hiukset.
Vegaaninen ja luomusertifioitu deodoranttivoide on helppokäyttöinen ja miellyttävän tuntuinen iholla. Kolme raikasta tuoksuvaihtoehtoa, sekä yksi tuoksuton joka soveltuu myös erityisen herkälle iholle ja raskaana oleville.
Sait tämän uutiskirjeen, koska olet sisäpiirissämme, ja haluamme hoitaa ihoasi hyvin.
Käytämme tietojasi tietosuojaselosteemme mukaisesti, mutta mikäli et enää halua vastaanottaa näitä viestejä, voit myös lopettaa uutiskirjeemme tilaamisen.
Copyright 2021. Kaikki oikeudet pidätetään.
Natural Goods Company, Linnoitustie 2 A, 02600 Espoo, Finland
Recent emails from Naturalgoodscompany.com See more