PL · nutridome.pl

Czy wiesz, jak przygotowa skr na nadchodzce lato?

Wejdź i przeczytaj więcej >>

This email was sent

Is this your brand on Milled? Claim it.

Wejdź i przeczytaj więcej >>
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 Kliknij TUTAJ jeśli Twoja wiadomość nie wyświetla się prawidłowo.

TWARZ CIAŁO MAKIJAŻ PROMOCJE
TWARZ CIAŁO MAKIJAŻ NOWOŚCI PROMOCJE
HARMONIA

Harmonia to codwutygodniowy cykl, w którym chcemy pomóc Ci połączyć dbanie o siebie i dobre samopoczucie. To dlatego, że jesteśmy świadomi tego, że gdy czujesz się piękna, jesteś z siebie zadowolona. ❤️

Jak prawidłowo dbać o skórę latem?

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Słońce niedługo będzie coraz częściej działać na naszą skórę. W tym czasie ona narażona jest również na inne czynniki zewnętrzne, które towarzyszą nam podczas wakacyjnych spacerów i odpoczynku. Kąpiel w morzu, regularna ekspozycja na wiatr, wysoka temperatura – skóra różnie na nie reaguje, często nie tak, jakbyśmy chcieli. Jeśli chcesz zachować piękną opaleniznę na dłużej i uniknąć odchodzącego suchego naskórka, wykonaj peeling przed kąpielą słoneczną. Jeśli planujesz urlop nad morzem, to zadbaj o dobre nawilżenie skóry na całym ciele. Słona woda może niestety ją przesuszyć, dlatego sięgaj po odżywcze kosmetyki.

Zachowaj umiar w opalaniu
Opalona skóra wygląda pięknie, ale musimy pamiętać, żeby odpowiednio o nią zadbać i nie przesadzać z ekspozycją na słońce. Krem z wysokim filtrem nakładaj 15 minut przed wyjściem, powinien po tym czasie się wchłonąć i zapewnić nam ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nie zapominaj, żeby nakładać krem co około trzy godziny, żeby nie pojawiły się oparzenia słoneczne. Po opalaniu warto sięgnąć po nawilżające kosmetyki do ciała, takie jak balsamy lub olejki. Jeśli skóra jest podrażniona, możesz nałożyć na nią produkt, który ma w swoim składzie aloes lub alantoinę. 

SPRAWDŹ

Te składniki odłóż na później
W czasie, gdy słońce jest intensywne, powinniśmy zwrócić uwagę na skład kosmetyków i odstawić na półkę produkty z niektórymi składnikami. Są to między innymi: kwas glikolowy, kwas trójchlorooctowy, kwas pirogronowy oraz retinol. Dlatego, że mogą powodować powstawanie przebarwień, a nawet sprawić, że skóra będzie o wiele szybciej się opalać i powstaną oparzenia. Czasami jest tak, że mimo wyjazdu na urlop, opalenizna nie jest dla nas wystarczająca. Zamiast korzystać z solarium, możesz wybrać produkty samoopalające, np. w formie pianki. Jest to bezpieczna opcja niż solarium.

Przed urlopem sprawdź, czego potrzebuje Twoja skóra
Zanim wyjedziesz, przyjrzyj się swojej skórze i jej potrzebom. Jeśli jest sucha, nie bój się zrobić peelingu, a później nałożyć balsamu do ciała! Skóra potrzebuje nawilżenia przez cały rok. Pamiętaj, żeby na wyjazd zabrać ze sobą krem z filtrem oraz jakieś nakrycie głowy. Kapelusz jest bardzo przydatny, ponieważ pomaga chronić nasze włosy przed zniszczeniem, ale również nas przed przegrzaniem.

SPRAWDŹ
DOŁĄCZ DO GRUPY
NUTRIDOME
NUTRIDOME.PL

Pobierz aplikację mobilną NUTRIDOME

DOŁĄCZ DO NAS

Facebook
 
Instagram
 
YouTube
 
Pinterest

NAPISALI O NAS


Obsługa klienta


Polityka prywatności

Nutridome Sp. z o.o., ul. Gazowa 8, 26-600 Radom

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania newslettera lub zaktualizować swoje preferencje dotyczące subskrypcji, kliknij tutaj.

Recent emails from Nutridome PL See more