I årets Påskspecial kan vi erbjuda dig ett otroligt utbud av tidningar till kampanjpris. Fynda i kategorierna; veckotidningar, barntidningar, inredningstidningar, serietidningar, livsstilstidningar, korsordstidningar och dagstidningar.
Som vanligt avslutas alla tidningsprenumerationer automatiskt. Kampanjerbjudanden från 50 kr - bli prenumerant idag!
Kampanjen gäller tom. 2022-04-08
Kvartsfinal i SHL
Missa inte den rafflande kvartsfinalen i SHL som drar igång idag, den 1 april! Beställ ett abonnemang på den populära streamingtjänsten C More Plus.
Hur får du tillgång till ditt abonnemang? 1. När du slutför köpet får du en orderbekräftelse med din värdekod. 2. Gå till cmore.se/tidningskungen 3. Fyll i din kampanjkod och följ anvisningarna. 4. Luta dig tillbaka och njut av filmer, serier, sport och populära tv-program!