PL · topshop.pl

Nowy wymiar odkurzania >

Sprawdź koniecznie!

This email was sent

Is this your brand on Milled? Claim it.

Sprawdź koniecznie!
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
 
 
 
 
 
Wypisz się, jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać takich wiadomości.
Nie możesz odczytać tej wiadomości? Kliknij tutaj.
Top Shop
Sprzątaj mądrzej, nie ciężej.
Z przyjemnością przedstawiamy nowy odkurzacz pionowy Nano Multiuse Stick Vac od Rovus. Potężna, bezprzewodowa moc czyszczenia 2 w 1, filtr HEPA H13 zapewniający zdrowsze powietrze i 99,95% skuteczności czyszczenia dzięki wychwytywaniu nanocząsteczek to tylko niektóre z zalet. Zainteresowaliśmy Cię? Czytaj dalej.
Poznaj Multiuse Stic Vac »
Szybkie i wydajne czyszczenie
Szybko usuwaj kurz, brud, sierść zwierząt i inne zabrudzenia za pomocą nowego odkurzacza. Połączenie bezprzewodowej swobody i silnego ssania zapewnia wspaniałe rozwiązanie do czyszczenia Twojego domu. Używaj go na podłogach, dywanach i innych powierzchniach. Usuń pajęczyny w rogach i pozbądź się kurzu pod kanapami i meblami.
Dowiedz się więcej »
Czyść tam, gdzie inne odkurzacze nie mogą.
Ponieważ odkurzacz waży niewiele, z łatwością odkurzysz swój dom. Funkcjonalność 2 w 1 pozwoli Ci używać go, jako odkurzacza ręcznego i czyścić blaty, łóżka, fotele czy samochód lub jako zwykłego odkurzacza do czyszczenia podłóg, dywanów i innych powierzchni. Używaj go w domu, garażu lub samochodzie – gdziekolwiek go potrzebujesz.
Sprawdź »
Filtr HEPA H13 dla zdrowszego powietrza
Za każdym razem, gdy będziesz odkurzać, nie tylko wyczyścisz swoje powierzchnie, również powietrze, które wylatuje z odkurzacza, będzie zdrowsze, ponieważ potężny filtr HEPA H13 usunie pyłki, alergeny i inne nanocząsteczki z wydajnością do 99,95%. Cudownie, prawda?
Dowiedz się więcej »
Witamy w świecie bez worków do odkurzaczy.
Odkurz, opróżnij pojemnik, odstaw do ładowania. To takie proste. Akumulator zapewni ponad 30 minut cyklonowego odkurzania przy mocy ssania 12 kPa. Półlitrowy pojemnik na kurz pozwoli zapomnieć o wszystkich zmartwieniach związanych z posiadaniem worków na do odkurzaczy. Bez plątaniny z kablem.
Ciesz się prostym sprzątaniem »
Śledź nas i bądź na bieżąco
 
Potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń na nr 22 512 53 50 lub wyślij e-mail na adres [email protected].
Studio Moderna Polska Sp. z o.o., 02-677 Warszawa, ul. Cybernetyki 9; NIP: 782-22-83-192; REGON: 634530046; Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000181026 przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Kapitał zakładowy: 4 088 000,00 zł

Recent emails from Top Shop PL See more