NL · claudiastrater.com

Van nazomer naar najaar

Van zachte materialen tot de eerste jassen van Maura


This email was sent

Is this your brand on Milled? Claim it.

Van zachte materialen tot de eerste jassen van Maura‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 

Van zachte materialen tot de eerste jassen van Maura

Bekijk de mailing online

 SPAAR 5% OP IEDERE AANKOOP 

De dagen worden langzaam frisser en dat vraagt om andere combinaties. Luchtige items maken plaats voor zachte materialen, fijne laagjes en kleuren die passen bij het nieuwe seizoen. Precies wat je nodig hebt voor de eerste dagen van het najaar.

SHOP COLLECTIE

Shop vest

Shop look

Shop jas

Nieuwe jassen van Maura

Een goede jas zet de toon voor het nieuwe seizoen. Maura kiest voor warme tinten en sterke vormen, van lange mantel tot kort jack met teddy details. Perfect voor de eerste koudere dagen.

Shop jas

Shop jas

Laatste favorieten met korting  

Ontdek de laatste afgeprijsde items en shop je favorieten zolang ze er nog zijn.

SHOP NU

Populaire categorieën van dit moment

Are you sure?

Lists help you organize the brands that you care about. Your lists are private to you.