Welkom in de Pitlane: Max Mania op de Nordschleife, Ford en GM ook open voor terugkeer V8 en Ecclestone schrijft Russell af.
|
| |
Eerste etmaalrace voor Max Verstappen! Lees hier alles over de 24 uur van de Nürburgring
Komend weekend gaat een langgekoesterde wens van Max Verstappen in vervulling: hij neemt eindelijk deel aan de 24 uur van de Nürburgring. Na verscheidene trainingssessies én NLS-races mag de Nederlander op 16 en 17 mei zijn 24-uursdebuut maken op het beruchte Duitse circuit. Tijdens deze endurance-klassieker gaat het er heel anders aan toe dan tijdens een Grand Prix in de Formule 1. Hoog tijd voor een overzicht: lees hier alles over de 24 uur van de Nürburgring!
|
|
| |
| |
|
Ook Ford en GM spreken steun uit voor V8-terugkeer: ‘Zijn er klaar voor’
De mogelijke terugkeer van V8-motoren in de Formule 1 krijgt steeds meer steun vanuit de verschillende fabrikanten. Na Mercedes en Red Bull spreken ook Ford en General Motors hun steun uit voor de plannen.
|
|
Ecclestone schrijft Russell af: ‘Antonelli of Verstappen wordt kampioen’
Bernie Ecclestone denkt dat Kimi Antonelli of Max Verstappen wereldkampioen zal worden in 2026. George Russell - die op voorhand als absolute titelfavoriet werd gezien - schrijft hij nu al af.
|
|
|
|
| |
| |
Hoe Otmar Szafnauer mogelijk Van Amersfoort Racing naar F1 brengt
In Otmar Szafnauer (61) heeft Van Amersfoort Racing sinds begin maart een ervaren voormalige F1-teambaas als nieuwe CEO en Managing Partner. Maar de Roemeense Amerikaan is meer dan dat. Over mooie plannen, grootse ambitie en een inkijkje in de ziel.
|
|
| |
| |
Ralf Schumacher onverbiddelijk: ‘Hamilton en Alonso moeten stoppen’
|
|
|
|
| |
| |
Tijdschema 24 uur van de Nürburgring: Zo laat komt team Verstappen in actie
|
|
|
|
| |
| |
Ontdek alles van FORMULE 1 Magazine
in de Mijn Magazines-app. Download via:
|
|
|
| |
|