FI · kipukauppa.com

⏰Alekoodi enää tänään voimassa

Vielä ehtii


This email was sent

Is this your brand on Milled? Claim it.

Vielä ehtii
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Vielä ehtii...

Halusin muistuttaa pikaisesti, että 10€ arvoinen alekuponkisi Vaistoan uusiin paljasjalkakenkiin vanhenee tänä iltana!

Mikäli et vielä ole hyödyntänyt etuasi, niin nyt on sen aika.

Saat kassalla 10 € alennuksen tilauksestasi koodilla: KYMPPIKLUBI
(Alennusta ei voi yhdistää muihin alennuksiin. Koodin voimassaolo päättyy tänään klo 23:59)


>> Hyödynnä alennus tästä <<

Olemme tällä viikolla alkaneet saamaan ensimmäisiä asiakaskokemuksia Vaistoan uusista malleista, ja halusin jakaa niistä nyt muutaman kanssasi.🥰

Etenkin Vaistoa katu -paljasjalkasneakerit tuntuu lähtevän käsistä. Mallia on saatavilla sekä mustana, että valkoisena. Katu sopii hyvin erilaisten asujen kanssa. Tiedossa ainakin yhdet häät, joissa kengät olivat mustan puvun kaverina.

"Kerrankin katumuotiin sopiva pj kenkä!"
-Eveliina

"Olen entinen jalkavaivainen, nykyään en malttaisi millään lopettaa kävelemistä , paljasjalkakengillä jokainen askel on silkkaa iloa ja nautintoa, kiitos 😊"
-Rebekka


Vaistoa Iloa -Paljasjalkatennarit on kerännyt kiitosta keveydestään ja mukavuudestaan.

"Nappasin itselleni Vaistoa Iloa -paljasjalkakengät ja olen kyllä todella tyytyväinen! Kun käyn lenkillä koiran kanssa, tuntuu kuin kävelisi paljain jaloin, mutta silti jalka pysyy suojassa. Plussaa, että kengät on tehty kierrätysmateriaalista. Jos olet usein ulkona ja kaipaat rentoja ja mukavia kenkiä, suosittelen ehdottomasti kokeilemaan 👟🐾"
-Mikael


Vaistoa Korpi -kumisaappaita on kehuttu ihaniksi jaloissa. Kaikkein lihaksikkaimmille pohkeille ne voivat olla kireät, mutta moni on rullannut saappaita hieman alemmas. Lisäksi ne joustavat hyvin.

"Hei. Uudet paljasjalkakumisaappaat ovet mahtavat. Heti sadekelillä ulos lasten kanssa. Ostin ne kun vihdoin saa kumisaappaita. Olen jo vuosia käyttänyt paljasjalkakenkiä. Niin vapaalla kuin työssäni lähihoitajana. Olen paljon jalkojen päällä päivässä. Ja paljasjalka Kengät ovat vähentyneet alaselkä kipuja ja polvien ja jalkapohjien kipuja."
-Leena

Vaistoa Reitti on varsikenkä, joka soveltuu hyvin vaellukseen ja ulkoiluun monipuolisesti. Reitti-paljasjalkakengissä on vesieristetty, niissä on vettähylkivä pinnoitus ja joustava rakenne.

Kengät ovat kevyet jalassa ja niissä on hyvä tuntuma maahan. Varma tulevan syyskauden hittituote.

Mikäli siis et ole vielä hyödyntänyt etuasi, tee se nyt. Saat 10 € alennuksen, kun käytät kassalla koodia: KYMPPIKLUBI

Koodi on voimassa enää tämän päivän klo 23.59 asti.

 
---
Kivuttomin terveisin,
Henry,
https://kipukauppa.com/
KipuKauppa.Com


Kipu Solutions Oy
Mantereentie 13
37500 Vesilahti
Finland
Klikkaamalla tästä voit poistua kaikilta listoilta


Are you sure?

Lists help you organize the brands that you care about. Your lists are private to you.